Buhalterinės apskaitos tvarkymas vadovaujantis Verslo apskaitos standartais, Buhalterinės apskaitos standartais ar kitais LR teisės aktais. Finansų tvarkymas apima viską – nuo pirminių dokumentų tvarkymo iki mokesčių deklaravimo ir finansinės atskaitomybės parengimo. Prisiimame atsakomybę už teisingą bei kokybišką apskaitos vedimą, taip pat užtikriname kliento duomenų konfidencialumą.

Mes dirbame tiksliai laikydamiesi sau iškeltų principų. Buhalterinė apskaita yra tvarkoma:

  • Laiku, kruopščiai ir atsakingai;
  • Ne tik tvarkome buhalterinę apskaitą, bet padedame parinkti, sukurti ar patobulinti Jūsų įmonės apskaitos tvarkymo modelį, bei teikiame konsultacijas visais buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais.
  • Nereikia rūpintis darbuotoju, jo paieška, mokymais. Jūs iš karto būsite tikri, kad Jūsų įmonės buhalterinė apskaita bus tvarkoma profesionaliai ir nereikalaus papildomų investicijų, kaip rodo praktika, buhalterinę apskaitą tvarkanti įmonė reikalauja kone perpus mažiau išlaidų nei naujo darbuotojo šiam tikslui įdarbinimas.
  • Klientams suteikiame galimybę bet kuriuo metu gauti visą reikiamą informaciją apie įmonės finansus.

Apleistos apskaitos tvarkymas
Ar jūsų apskaita už ankstesnius laikotarpius yra nesutvarkyta? Jūs tikrai esate ne vieni tokioje situacijoje. Tačiau mes galime padėti Jums sutvarkyti apskaitą už ankstesnius laikotarpius, pateikti deklaracijas, ir jei reikia parengti finansinę atskaitomybę už tuos laikotarpius.

Vyriausiojo buhalterio konsultacijos
Dažniausiai ši paslauga yra aktuali įmonėms, kurios turi savo apskaitininką / buhalterį, tačiau reikalinga priežiūra iš šalies. Pasirūpinsime, kad Jūsų įmonėje mums suteikta vyriausiojo buhalterio funkcija būtų atliekama nepriekaištingai. Vyriausiojo buhalterio paslaugos – vyriausiojo buhalterio pareigybės atstovavimas Jūsų įmonėje.